• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

ВИПУСКНИКИ 2020

/Files/images/vipusk_2020/в1.jpg

/Files/images/vipusk_2020/в6.jpg/Files/images/vipusk_2020/в8.jpg


29 лютого Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти радо зустрів учасників четвертого етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Перед початком конкурсних змагань відбулося нагородження переможців III етапу конкурсу, а це 29 учнів та студентів області. Їм було вручено почесні грамоти Ліги українських меценатів і департаменту освіти та науки облдержадміністрації, також бібліотечки сучасної української літератури. До кола переможців увійшла і наша учениця 6 класу ІВАНЮК МЕЛІСА.

/Files/images/1_klas/яц.png

ВІТАЄМО!!!

Учениця 6 класу Іванюк Меліса виборола перше місце в обласному (ІІІ) етапі Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка

/Files/images/1_klas/image1.jpg

Щиро вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів та звершень!


ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ РАЙОННОГО ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ СТАЛИ:

ІІ місце – Мікловші Юлія, учениця 7 класу,

ІІ місце – Сокач Вікторія, учениця 8 класу,

ІІІ місце – Нестерук Андріана, учениця 9 класу

ВІТАЄМО!!!



ВИПУСКНИКИ 2019

/Files/images/1_klas/4.jpg/Files/images/1_klas/9.jpg


Вітаємо!

ІІ місце в районному конкурсі соціальної реклами "Чиста планета починається із кожного з нас" у номінації "Фотоколаж"


Вітаємо з перемогою в районній виставці-конкурсу «Життя без сміття» - І місце у номінації «Екоторба»


23 учнів нашої школи взяли участь у IX Міжнародній природознавчій грі " Геліантус - 2018" з біології, хімії, фізики, географії, природознавства, основ здоров’я і отримали такі результати:

- учень 6 класу Пйонтик Богдан отримав Диплом ІІІ ступеня на Міжнародному рівні;

- учні 8 класу Сімчера Романна, Нестерук Андріана, Пйонтик Іван отримали Грамоти з біології та географії;

- учні 4 класу Галько Андрій, Нестерук Анастасія, Негір Марія, Тіба Тетяна, Жиган Каріна отримали Дипломи переможців в початковій школі

- учні 3 класу Бутько Катерина, Зякун Тимур, Панасюк Даніель Махньова Валентина отримали Дипломи переможців в початковій школі

- решта учасників учні 1-2 класів отримали Сертифікати учасників.


Вітаємо Іванюк Мелісу Миколаївну - ученицю 5 класу, яка виборола І місце у ІІ (районному) турі та

ІІ почесне місце у ІІІ (обласному) турі XIХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

/Files/images/14_jovtnya/Меліса1.jpg


Вітаємо переможців ІІ туру предметних олімпіад

ученицю 8 класу Нестерук Андріану Андріївну - ІІІ місце з біології

/Files/images/14_jovtnya/нестерук.jpg

ученицю 9 класу Галько Дарину Андріївну - ІІ місце з української мови

/Files/images/14_jovtnya/Галько.jpg



Переможці та учасники Всеукраїнської онлайн-олімпіади "На урок"

/Files/images/grushevskiy/у.jpg


Переможці І (шкільного) та ІІ (районного) туру конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт на тему: «Захисники України: історія та сьогодення»

Іванюк Меліса Миколаївна - учениця 5 класу - малюнок «Молитва» та Мікловші Юлія Іванівна - учениця 6 класу - малюнок «Повертайся живим»

/Files/images/den_miru/2мал.jpg

ВИПУСКНИКИ 2018

/Files/images/21_schnya_mova/4кл-2018.jpg/Files/images/21_schnya_mova/9кл-2018.jpg


ВІТАЄМО!

/Files/images/1veresnya16/меліса.jpg

Премію переможця 18-го конкурсу ім.П.Яцика від Всесвітньої єврейської організації STL отримала Меліса Іванюк - учениця 4 класу Нижньореметівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Берегівської районної ради Закарпатської області. 17 травня 2018 р. Київ, театр ім.І.Франка

/Files/images/1veresnya16/мел.jpg


Вітаємо переможців та учасників VIІI Міжнародної природознавчої гри «Геліантус» - 2017

Бутько Катерину (2 клас), Панасюка Даніеля (2 клас),

Вовканич Мартіну (4 клас), Махньову Анастасію (4 клас),

Пйонтика Богдана (5 клас), Мікловші Юлію (5 клас),

Сімчеру Романну (7 клас), Нестерук Андріану (7 клас),

Дудинця Максима (8 клас), Гобокана Михайла (8 клас),

Пак Емеше (8 клас) та Калинича Олександра (8 клас)

/Files/images/17_bereznya/IMG_20171115_125221.jpg

Диплом абсолютного переможця VIІI Міжнародної природознавчої гри "Геліантус - 2017" виборов Дудинець Максим Михайлович

/Files/images/14_jovtnya/Максим.jpg/Files/images/20_schnya/IMG_20180525_085645.jpg

Вітаємо Іванюк Мелісу Миколаївну - ученицю 4 класу, яка виборола ІІ почесне місце у ІІІ (обласному) турі XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика!

/Files/images/14_jovtnya/Меліса1.jpgІванюк Меліса Миколаївна


Вітаємо переможців ІІ туру предметних олімпіад


Дудинця Максима Михайловича - ІІ місце з біології

/Files/images/14_jovtnya/Максим.jpgДудинець Максим Михайлович


Галько Дарину Андріївну - ІІІ місце з української мови

/Files/images/14_jovtnya/Даринка.jpgГалько Дарина Андріївна


Вітаємо переможців ІІ туру XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Лендєла Михайла Михайловича - 3 клас

/Files/images/14_jovtnya/Мішка.jpgЛендєл Михайло Михайлович


Іванюк Мелісу Миколаївну - 4 клас

/Files/images/14_jovtnya/Меліса.jpgІванюк Меліса Миколаївна


Лендєл Ганну Михайлівну - 6 клас

/Files/images/14_jovtnya/Анютка.jpgЛендєл Ганна Михайлівна


Вітаємо переможців І туру предметних олімпіад

Нестерук Андріану (7клас)

Дудинця Максима та Галько Дарину (8 клас)

Мікловші Павла (9 клас)


У День української писемності та мови, 9 листопада 2017 року, стартував XVIII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Вітаємо переможців І туру!

Лендєла Михайла Михайловича - 3 клас

Іванюк Мелісу Миколаївну - 4 клас

Мікловші Юлію Іванівну - 5 клас

Лендєл Ганну Михайлівну - 6 клас

Нестерук Андріану Андріївну - 7 клас

Галько Дарину Андріївну - 8 клас


Вітаємо учителя початкових класів Лендєл Ганну Василівну, яка отримала Почесну грамоту за сумлінну працю

/Files/images/17_bereznya/image.jpgВІТАЄМО


ВИПУСКНИКИ 2017

/Files/images/14_jovtnya/IMG_5093.jpg/Files/images/14_jovtnya/IMG_5087.jpg


КЕНГУРУ 2017

/Files/images/ostanny_dzvonik/IMG_20170526_090136.jpg/Files/images/ostanny_dzvonik/IMG_20170526_090007.jpg/Files/images/ostanny_dzvonik/IMG_20170526_085939.jpg


Переможці ХІХ Міжнародного конкурсу дитячої художньої творчості «Природа очима дітей», присвячена 31-ій річниці Чорнобильської трагедії

/Files/images/eko17/18156487_792338304254984_585797781450147134_o.jpg/Files/images/eko17/18156124_792337917588356_6496861568469432037_o.jpg

Вітаємо ученицю 5 класу нашої школи Лендєл Ганну Михайлівну з перемогою у ХIХ Міжнародному конкурсі дитячої художньої творчості "Природа очима дітей", приуроченому 31-тій річниці Чорнобильської трагедії

/Files/images/eko17/U-kExYuiDq0.jpg/Files/images/eko17/18155833_792337920921689_1744962138994828853_o.jpg/Files/images/eko17/1BVc9b2GagU.jpg


Олімпіс 2017- Весняна сесія

/Files/images/zvt/image (2).jpg/Files/images/zvt/image.jpg


Нагородження учасників VII Міжнародної природознавчої гри «Геліантус»

/Files/images/vropa/геліантус.jpg/Files/images/vropa/IMG_20170519_083959_BURST7.jpg/Files/images/zvt/image (1).jpg


Sunflower-2016

/Files/images/vropa/с.jpg


Переможці конкурсу "Весняні перлинки" у номінації музично-драматичне мистецтво

/Files/images/zvt/19141566_1456281414414859_1554977850_n.jpg/Files/images/zvt/19190932_1457023754340625_987364123_n.jpg


Галько Дарина - переможець районного туру олімпіади з української мови та літератури

/Files/images/zvt/19141903_1457156840993983_99229322_n.jpg/Files/images/eko17/IMG_20170421_125749_HDR.jpg/Files/images/zvt/19206167_1457023737673960_34620428_n.jpg

Шойного Каріна - І місце у конкурсі читання поезій Т.Шевченка у районному турі

/Files/images/zvt/19184333_1456276444415356_2108996123_n.jpg

Дурданич Олександра - ІІ місце у конкурсі читців Т.Шевченка у районному турі

/Files/images/zvt/19184113_1456276407748693_1941966422_n.jpg

Макарусь Мирослава - переможець районного туру олімпіади з укр.мови та л-ри ІІІ місце та відзнака за МАН

/Files/images/zvt/19184028_1456276401082027_2110978869_n.jpg


КОНКУРС ЯЦИКА

/Files/images/vropa/меліса.jpgОтримала перемогу Іванюк Меліса


ОЛІМПІС - 2016 ОСІННЯ СЕСІЯ

/Files/images/vropa/0.jpg/Files/images/lendl/image.jpg/Files/images/lendl/image (2).jpg/Files/images/lendl/image (3).jpg/Files/images/lendl/image (4).jpg/Files/images/lendl/image (1).jpg


ВІТАЄМО УЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ЛЕНДЄЛ ГАННУ ВАСИЛІВНУ, ЯКА ПОСІЛА І МІСЦЕ У

І (РАЙОНОМУ)ТУРІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ «УЧИТЕЛЬ РОКУ - 2017»

У НОМІНАЦІЇ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

/Files/images/lendl/6.jpg/Files/images/lendl/1image.jpg


Свідоцтво з відзнакою отримав Макарусь Олексій Дмитрович

/Files/images/Макарусь.jpg

Випускники 2016

/Files/images/vipuskniki/-6jC5DnDKK4.jpg/Files/images/vipuskniki/jIPU27CMzZQ.jpg

Переможці конкурсу соціальної реклами "Доля планети у наших руках!"

/Files/images/3ек16.jpg/Files/images/7ек16.jpg/Files/images/8ек16.jpg/Files/images/6ек16.jpg/Files/images/IMG_20160505_0006.jpg/Files/images/2ек16.jpg/Files/images/P4190303.JPG/Files/images/DSCN0140.jpgРайонна виставка-конкурс "Вторинне життя сміття"/Files/images/IMG_20160505_0004.jpg

УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МАТЕМАТИЧНОГО КОНКУРСУ "КЕНГУРУ"

/Files/images/кенгуру 5.6.JPG

Галько Дарина (6 клас), Калинич Олександр (6 клас), Пак Емеша (6 клас), Пйонтик Іван (5 клас), Феркі Вікторія (5 клас), Сімчера Романа (5 клас), Нестерук Андріана (5 клас)

Координатор гри: Ребрик Наталія Василівна

/Files/images/к 4.JPG

Гой Анастасія, Попович Максим, Лендєл Ганна - учні 4 класу Вчитель: Хіміч Тетяна Іванівна

/Files/images/к 3.JPG

Бойченко Богдан, Мікловші Юлія, Пйонтик Богдан - учні 3 класу Вчитель: Звонар Наталія Олодарівна

/Files/images/к 2.JPG

Іванюк Меліса, Вовканич Мартіна, Сімчера Богдана, Облонці Клавдія, Маргітич Дарина - учні 2 класу

Вчитель: Гоал Наталія Іванівна


Переможці районного конкурсу - огляду художньої самодіяльності

/Files/images/худ.самод.JPG

Гурток РБДТ "Мальви" (Керівник: Іванюк Олеся Михайлівна)


Нагородження переможців VІІ Міжнародної природознавчої гри "Геліантус"

/Files/images/г 15-16.JPG

Координатор гри - Біла Мар'яна Іванівна

За результатами VІІ Міжнародної природознавчої гри "Геліантус" Шулла Аліна (6 кл.) та Макарусь Мирослава (8 кл.) отримали Дипломи і призи, а Дудинець Максим - Сертифікат учасника

/Files/images/г.jpg

Лендєл Ганна отримала Диплом переможця на шкільному рівні

/Files/images/г1.jpg


Переможці районного конкурсу - огляду Бетлегемських дійств "Віфлеємська зоря"

/Files/images/Mfz5-4RTbGU.jpg/Files/images/бетлегем.jpg

/Files/images/вітаємо.pngВітаємо Повшик Богдану Василівну , яка посіла ІІ почесне місце у ІІ районному турі олімпіади з української мови








































Випускники - 2015

/Files/images/4 клас Ковач.jpg/Files/images/vipuskniki/IrF5I_AEej0.jpg

/Files/images/9 - копия.jpgХай кожен з вас лиш добре серце має, іде у світ навчатись і творить, в очах любов, натхнення вічно сяє, і доля щастям сонячно горить!/Files/images/5 - копия.jpgОцих дітей, що виросли раптово, благослови в дорогу, білий світе. Не пошкодуй їм цвіту і любові, не дай серцям їх юним зачерствіти. Життя – творіння доброго і злого, життя – це книга радісна й сумна. Та перш за все, життя – крута дорога, тож хай святиться нині їм вона!/Files/images/валера.jpgМаргітич Валерій Валерійович отримав Свідоцтво з відзнакою, став переможцем районної олімпіади з української мови

/Files/images/DSCF6293.JPGУчні нашої школи (Мікловші Павло (6 клас); Галько Дарина (5 клас); Шулла Аліна (5 клас); Калинич Олександр (5 клас); Пак Емеше (5 клас) стали дипломантами Всеукраїнського конкурсу з математики "Кенгуру" (Вчитель: Ребрик Наталія Василівна)/Files/images/DSCF6318.JPGГой Анастасія; Сокач Вікторія; Попович Максим; Лендєл Ганна(3клас) Вчитель: Хіміч Тетяна Іванівна/Files/images/DSCF6327.JPGСімчера Романна; Нестерук Андрейка; Пйонтик Іван; Мікловші Дмитро (4 клас) Вчитель: Ковач Анжела Миколаївна/Files/images/еко6.jpgУчасники районного конкурсу-огляду екологічних агітбригад "Мій рідний край - моя земля"/Files/images/еко7.JPGВітаємо переможців районного конкурсу - огляду!/Files/images/DSCF5276.JPGВипускник школи Соловка Євген на захисті України у зоні АТО/Files/images/DSCF5282.JPGЛисти для учасників АТО/Files/images/DSCF5287.JPGБалаклава захисника/Files/images/DSCF5299.JPGКолишній учень у колі вчителів/Files/images/DSCF5420.JPGВам, ветерани, наша шана і вдячність/Files/images/DSCF5413.JPGУчасть у конференції /Files/images/еко9.JPGМікловші Анастасія отримала перемогу у конкурсі "Природа очима дітей"/Files/images/еко.jpgКонкурс-огляд екологічних агітбригад "Мій рідний край- моя земля"/Files/images/ек.jpgВітаємо учасників екологічної агідбригади (отримали ІІ місце на районному конкурсі - огляді)/Files/images/берегфест.pngБЕРЕГФЕСТ/Files/images/берегфест2.pngПерше місце на виставці з природних матеріалів "Природа+фантазія"/Files/images/берегфест1.JPGІІ місце на конкурсі "Дари осені"

Кiлькiсть переглядiв: 876

Коментарi