• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Навчальний процес

Доводимо до вашого відома

Проведення державної підсумкової атестації для учнів 4-х та 9-х класів у 2020 році скасовано


Лист МОН № 1/9-182 від 31 березня 2020 року

Щодо організованого завершення 2019/2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти

... Відповідно до частин третьої та четвертої статті 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» освітній процес у закладах загальної середньої освіти організовується в межах навчального року, що закінчується не пізніше 1 липня, при цьому структура та тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти у межах часу, передбаченого освітньою програмою, відповідно до обсягу навчального навантаження, встановленого відповідним навчальним планом, та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо.

У межах академічної автономії питання організації виконання освітньої програми, навчального плану та освітнього процесу є внутрішнім питанням кожного закладу загальної середньої освіти, його педагогічної ради та завданням педагогічних працівників.

В умовах карантину та після його завершення заклади загальної середньої освіти, їх педагогічні працівник мають вжити заходів щодо додержання вимог державних стандартів загальної середньої освіти та засвоєння учнями змісту кожного навчального предмета (інтегрованого курсу). Навчальний матеріал може бути освоєний з використанням технологій дистанційного навчання під час карантину, а також за рахунок ущільнення вивчення відповідного матеріалу після завершення карантину з організацією повторення окремих тем на початку наступного навчального року.

У теперішніх складних умовах важливо забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти, зокрема в установленому порядку перевести їх до наступного класу, видати свідоцтва досягнень (табелі) та документи про освіту випускникам тощо...


Структура 2019/2020 навчального року

І семестр - з 2 вересня по 24 грудня 2019 року

ІІ семестр – з 13 січня по 29 травня 2020 року

Канікули:

осінні: з 28 жовтня по 3 листопада 2019 року,

зимові: з 25 грудня 2019 року по 12 січня 2020 року,

весняні: з 23 березня по 29 березня 2020 року

Проведення державної підсумкової атестації випускників початкової (12 - 22 травня), основної (2 – 12 червня) школи.

Державна підсумкова атестація для учнів початкової школи буде проводитися у вигляді підсумкових контрольних робіт з трьох предметів: читання, української мови та математики.

Державну підсумкову атестацію для учнів основної школи буде проведено у письмовій формі з трьох предметів: української мови, математики або історії та з предмета за вибором школи (9 клас) за завданнями, розробленими загальноосвітнім навчальним закладом .

Навчальна практика та навчальні екскурсiї проходитимуть з 29 травня, для учнів 1-4 класів протягом 4 днів тривалістю не більше з академічних годин на день; навчальна практика та екскурсії для учнів 5-8-х - протягом 10 днів: у 5-6-х класах ─ по 3 академічні години на день, у 7-8-х класах по 4 академічні години.

Вручення документів про освіту буде проведено для випускників 9 класу 16 червня

Додатковими вихідними будуть:

14 жовтня – День захисника України;

25 грудня – католицьке Різдво;

8 березня – Міжнародний жіночий день;

19 і 20 квітня – Великодні свята;

1 травня – День праці;

9 травня – День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.


Кiлькiсть переглядiв: 595

Коментарi