/Files/images/14_jovtnya/оімпіади.png
БЕРЕГІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ З ПИТАНЬ ОСВІТИ
Н А К А З
05.10.2020 Берегово № 62
Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів
в 2020/2021 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 22.09.2011 № 1099 (зі змінами та доповненнями), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (далі – Положення), Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 24.10.2017 № 276, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області 25.10.2017 за № 41/1249 (далі – Правила), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 15.02.2018 №148 «Про затвердження графіка проведення ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 201-2023 роки (зі змінами), від 24.09.2020 №1175 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам закладів загальної середньої освіти, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організувати проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: І етап – у жовтні 2020 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2020 року.
1.2. Забезпечити:
1.2.1.Неухильне дотримання Положення та Правил.
1.2. 2.Оргкомітетам І етапу надіслати звіти про проведення олімпіад з навчальних предметів та заявки на участь команд до районного оргкомітету ІІ етапу – до 23 жовтня 2020 року.
2. Відділу з питань освіти Берегівської райдержадміністрації:
2.1.Забезпечити проведення ІІ етапу у терміни згідно з додатком 1.
2.2.Оргкомітету ІІ етапу надіслати звіти про проведення цього етапу олімпіад та заявки на участь у ІІІ етапі олімпіад з навчальних предметів обласному оргкомітету – до 30 грудня 2020 року на адресу Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Ужгород, вул.. Волошина, 35, іnfo@zakinppo.org.ua), а також зареєструвати учасників ІІІ етапу олімпіад на платформі Google.
2.3.Забезпечити своєчасне відрядження учасників олімпіад, керівників команд та членів журі на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів згідно з додатком 2. Прибуття учасників до місця проведення олімпіад з 09.00 до 09.30 за к.ч.
2.4.Інформацію про результати ІІ етапу учнівських олімпіад (протокол), завдання та ключі розв’язків до них оприлюднити на сайті відділу освіти наступного дня після проведення олімпіади.
3. Утворити:
3.1. Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році згідно з додатком 3.
3.2. Журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів української мови і літератури, англійської мови, німецької мови, історії, правознавства, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання (технологій), угорської мови і літератури, української мови і літератури у школах з угорською мовою навчання згідно з додатком 4.
3.3. Апеляційну комісію згідно з додатком 5. При виникненні спірних ситуацій до роботи комісії залучати методистів РМК та голів районних об’єднань, відповідного профілю.
4. Визначити:
4.1. Початок проведення ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та першого робочого дня відбірково-тренувальних зборів з навчальних предметів (15, 22 лютого 2021року) – о 10.00.
4.2. Витрати на проведення шкільних, районних, обласного етапів олімпіад, проживання, харчування, заохочення учасників несуть відповідно навчальні заклади, які їх проводять, місцеві органи управління освітою, ЗІППО.
Витрати на проїзд (в обидва кінці) учасників змагань, харчування в дорозі, відрядження осіб, що супроводжують учасників, здійснюють місцеві органи управління освітою, проведення відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд на ІV етап олімпіад – Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник відділу Василь ЛЕНДЄЛ
Терміни проведення
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів
Навчальні предмети Терміни проведення Місце проведення
англійська мова 09.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
екологія 10.11. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша
німецька мова 11.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
географія 12.11. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша
французька мова 13.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
біологія 16.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
історія 17.11. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша
фізика 18.11. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша
економіка 19.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
трудове навчання (технологія 20.11. 2020 Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст.
математика 23.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
українська мова і література 24.11. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша
хімія 25.11. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша
угорська мова і література 26.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
інформатика 27.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
інформаційні технології 30.11. 2020 Берегівська угорська гімназія
правознавство 02.12.2020 Ліцей ім. Есе Томаша
астрономія 04.12.2020 Берегівська угорська гімназія
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання 04.12. 2020 Ліцей ім. Есе Томаша

Терміни проведення ІІІ етапу олімпіад
Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів
Предмет Дата проведення Місце проведення
англійська мова 11 січня 2021 року ЗІППО
німецька мова 12 січня 2021 року ЗІППО
французька мова 13 січня 2021 року ЗІППО
екологія 14 січня 2021 року ЗІППО
географія 15 січня 2021 року ЗІППО
угорська мова та література 18 січня 2021 року ЗІППО
українська мова та література 20 січня 2021 року ЗІППО
фізика 21 січня 2021 року ЗІППО
історія 22 січня 2021 року ЗІППО
економіка 25 січня 2021 року ЗІППО
румунська мова та література 26 січня 2021 року ЗІППО
хімія 27 січня 2021 року ДВНЗ „УжНУ”
російська мова та література 28 січня 2021 року ЗІППО
трудове навчання (технології) 29 січня 2021 року Ужгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області
астрономія 1 лютого 2021 року ЗІППО
правознавство 2 лютого 2021 року ЗІППО
українська мова та література в школах з угорською, румунською мовами навчання 3 лютого 2021 року ЗІППО
математика згідно з графіком МОН України ЗІППО ЗІППО
біологія
інформатика ДВНЗ „УжНУ”
інформаційні технології

Графік
проведення І (шкільного) етапу
Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів
2020/2021 н. р.
№ п/п Назва предмету Дата проведення Учасники Відповідальні особи
1 Іноземна мова (англійська) 06.10.2020 8-9 кл. Форос Л.С.
2 Історія 07.10. 2020 8-9 кл. Ракущинець Я.О.
3 Правознавство 08.10.2020 9 клас Ракущинець Я.О.
4 Трудове навчання 09.10. 2020 8-9 кл. Добровольська С.П.
5 Математика 12.10. 2020 6-9 кл. Радченко Я.І.
6 Фізика 13.10. 2020 7-9 кл. Радченко Я.І.
7 Інформаційні технології 15.10. 2020 8-9 кл. Радченко Я.І.
8 Біологія 16.10. 2020 8-9 кл. Біла М.І.
9 Географія 19.10. 2020 8-9 кл. Зякун М.М.
10 Хімія 20.10. 2020 7-9 кл. Митровці Г. І
11 Українська мова та література 21.10. 2020 7-9 кл. Іванюк О.М. Балега М.В.

Склад предметно-методичних комісій
Українська мова та література
Балега М.В., Іванюк О.М., Форос О.С.
Англійська мова
Форос О.С., Балега М.В., Іванюк О.М.
Історія
Ракущинець Я.О., Іванюк О.М., Балега М.В.
Правознавство
Ракущинець Я.О. , Іванюк О.М., Балега М.В.
Предмет Математика
Радченко Я.І., Митровці Г.І., Біла М.І.
Предмет Інформаційні технології
Радченко Я.І., Митровці Г.І., Біла М.І.
Предмет Фізика
Радченко Я.І., Митровці Г.І., Біла М.І.
Предмет Біологія
Біла М.І., Митровці Г.І., Радченко Я.І.
Предмет Хімія
Митровці Г.І. , Біла М.І., Радченко Я.І.
Географія
Зякун М.М., Митровці Г.І., Біла М.І.
Трудове навчання
Добровольська С.П., Митровці Г.І., Біла М.І.

Журі для перевірки олімпіадних робіт учнів школи:
Українська мова та література
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Балега М.В., Форос О.С.
Англійська мова
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Балега М.В., Форос О.С.
Історія
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Ракущинець Я.О., Балега М.В.
Правознавство
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Ракущинець Я.О., Балега М.В.
Предмет Математика
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Радченко Я І., Біла М.І.
Предмет Інформаційні технології
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Радченко Я.І., Біла М.І.
Предмет Фізика
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Радченко Я.І., Біла М.І.
Предмет Біологія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Біла М.І., Радченко Я.І.
Предмет Хімія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі:Біла М.І., Радченко Я.І.
Географія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Зякун М.М.., Біла М.І.
Трудове навчання
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І
Члени журі: Добровольська С.П., Біла М.І.


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови у 8 класі 2020/2021 н.р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 П-1 100 60 Диплом II-ст Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Форос Олеся Сергіївна
2 М-1 100 40 Диплом III-ст Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Форос Олеся Сергіївна
3 Ш-1 100 34 Диплом III-ст Шойного Павло Віталійович 12.07.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Форос Олеся Сергіївна
Дата: 06.10.2020 р.
Голова журі:
Іванюк О. М.
Члени журі:
Балега М. В.
Форос О. С.

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з англійської мови у 9 класі 2020/2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть балів К-ть балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 С-1 100 66 Диплом II-ст Сокач Вікторія Романівна 20.10. 2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Форос Олеся Сергіївна
2 Ц-1 100 50 Диплом III-ст Цугорка Дарина Василівна 28.01. 2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Форос Олеся Сергіївна
3 М-1 100 47 Диплом III-ст Маргітич Михайло Вікторович 29.05. 2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Форос Олеся Сергіївна
Дата: 06.10.2020 року
Голова журі:
Іванюк О. М.
Члени журі:
Балега М. В.
Форос О. С.

ПРОТОКОЛ

I (шкільного) етапу олімпіади

з історії у 8 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 П-1 53 37 Диплом II ступеня Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
2 М-1 53 15 _ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
3 Ш-1 53 5 _ Шойного Павло Віталійович 12.07.2007 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
Дата: 07.10.2020 року
Голова журі:
О.М Іванюк
Члени журі:
Балега М.В.
Ракущинець Я.О.

ПРОТОКОЛ

І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з історії у 9 класі 2020-2021 н. р

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, Імя,по Батькові учителя
1 С-1 59 37 Диплом ІI ступеня Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
2 М-1 59 25 Диплом ІII-ст Маргітич Михайло Вікторович 29.05.2006 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
3 Ц-1 59 28 Диплом III-ст Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
Дата: 07.10.2020 року
Голова журі:
О.М Іванюк
Члени журі:
Балега М.В.
Ракущинець Я.О.


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з правознавства у 9 класі 2020-2021 н. р

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 С-1 35 27 Диплом ІI-ст Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
2 М-1 35 25 Диплом ІII-ст Маргітич Михайло Вікторович 29.05.2006 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
3 Ц-1 35 25 Диплом III-ст Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШI-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
Дата: 08.10.2020 року
Голова журі:
О.М Іванюк
Члени журі:
Балега М.В.
Ракущинець Я.О.


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання у 8 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 Ц-1 65 65 Диплом I-ст Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
2 С-1 65 51 Диплом II-ст Шойного Павло Віталійович 12.07.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
3 Р1 65 35 Диплом IIІ-ст Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
Дата: 09.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Добровольська С.П.
М.І.Біла


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з трудового навчання у 9 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 Ц-1 65 57 Диплом I-ст Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
2 С-1 65 52 Диплом II-ст Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
3 Ф1 65 46 Диплом III-ст Галас Роберт О. 05.08.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
4 Р1 65 43 Диплом III-ст Маргітич Михайло Вікторович 29.05.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
Дата: 09.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Добровольська С.П
М.І.Біла


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 6 класі 2020-2021 н. р.

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 50 24 ІІ Тіба Тетяна Василівна 16.11.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 50 23 ІІІ Нестерук Анастасія 12.02.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 12 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 7 класі 2020-2021 н. р.

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Л-2 35 33 І Ларіна Анастасія Олександрівна 12.02.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 І-1 35 20 ІІ Іванюк Меліса Миколаївна 16.11.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 12 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 8 класі 2020-2021 н. р.

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Ц-1 35 19 II Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 35 14 ІІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 12 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з математики у 9 класі 2020-2021 н. р.

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-2 35 19 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
2 Ц-1 35 12 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 26.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
Дата: 12 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики у 7 класі

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Л-1 35 19 ІІ Ларіна Анастасія Олександрівна 12.02.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
2 І-2 35 18 ІІІ Іванюк Меліса Миколаївна 16.11.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
Дата: 13 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики у 8 класі

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 П-1 35 16 ІІ Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
2 М-2 35 14 ІІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
Дата: 13 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з фізики у 9 класі

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-2 35 19 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
2 Ц-1 35 13 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Радченко Яна Іванівна
Дата: 13 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій у 8 класі 2020-2021 н. р.

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 П-1 50 34 І Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 М-2 50 23 ІІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 15 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з інформаційних технологій у 9 класі 2020-2021 н. р.

№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-2 50 27 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 Ц-1 50 23 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 26.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 15 жовтня 2020 року
Голова журі
Г. І. Митровці
Члени журі:
М. І. Біла
Я.І. Радченко


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології у 8 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 П-1 100 42,5 Диплом II ступеня Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
2 М-2 100 34 Диплом IІІ ступеня Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
3 Ш-3 100 28 Шойного Павло Віталійович 12.07.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
Дата: 16.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Радченко Я.І.
М.І.Біла

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з біології у 9 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 С-1 126 74 Диплом IІ ступеня Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
2 Г-2 126 55 Диплом III ступеня Галас Роберт О. 05.08.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
3 Ц-3 126 51 Диплом IIІ ступеня Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
4 М-4 126 27 Маргітич Михайло Вікторович 29.05.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Біла Мар’яна Іванівна
Дата: 16.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Радченко Я.І.
М.І.Біла


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії у 8 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 М-1 65 8,5 Диплом учасника Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Зякун Марина Михайлівна
2 П-1 65 6.5 Диплом учасника Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Зякун Марина Михайлівна
3 Ш-1 65 3 Диплом учасника Шойного Павло Віталійович 12.07. 2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст Зякун Марина Михайлівна
Дата: 19.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Зякун М.М.
М.І.Біла

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з географії у 9 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 С-1 61 31,5 Диплом IІ ступеня Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Зякун Марина Михайлівна
2 Ц-1 61 10 Диплом учасника Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Зякун Марина Михайлівна
3 Г-1 61 7 Диплом учасника Галас Роберт О. 05.08.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Зякун Марина Михайлівна
4 М-1 61 6 Диплом учасника Маргітич Михайло Віталійович 25.05. 2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Зякун Марина Михайлівна
Дата: 19.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Зякун М.М.
М.І.Біла

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії у 8 класі

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 П-1 20 13 Диплом II ступеня Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Митровці Ганна Іванівна
2 М-2 20 7 Диплом IІІ ступеня Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Митровці Ганна Іванівна
3 Ш-3 20 3 Шойного Павло Віталійович 12.07.2007 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 20.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Радченко Я.І.
М.І.Біла

ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади

з хімії у 9 класі 2020-2021 н. р.

№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце ПІП учня Дата народження учня Навчальний заклад ПІП учителя
1 С-1 20 12 Диплом IІ ступеня Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Митровці Ганна Іванівна
2 Ц-3 20 10 Диплом IIІ ступеня Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Митровці Ганна Іванівна
3 М-4 20 5 Маргітич Михайло Вікторович 29.05.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 20.10.2020 року
Голова журі:
Г.І. Митровці
Члени журі:
Радченко Я.І.
М.І.Біла


ПРОТОКОЛ

проведення І етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури учнів 7-9 класів

№ з/п Клас Сума балів Диплом Прізвище, ім’я, по батькові учня Вчитель
1. 7 38,5 із 42 І Іванюк Меліса Миколаївна Іванюк О.М.
2. 7 33 із 42 ІІ Ларіна Анастасія Олександрівна Іванюк О.М.
3. 7 21,5 із 42 ІІІ Сімчера Богдана Романівна Іванюк О.М.
4. 8 23 із 46 І Мікловші Юлія Іванівна Балега М.В.
5. 8 11 із 46 Пйонтик Богдан Іванович Балега М.В.
6. 9 30 із 38 І Сокач Вікторія Романівна Іванюк О.М.
7. 9 19,5 із 38 ІІ Цугорка Дарина Василівна Іванюк О.М.
8. 9 4 із 38 Галас Роберт Олександрович Іванюк О.М.
9. 9 4 із 38 Маргітич Михайло Вікторович Іванюк О.М.
Голова журі: Іванюк О.М.
Члени журі: Форос О.С., Балега М.В.


/Files/images/14_jovtnya/2.jpg
БЕРЕГІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ
Н А К А З № 114
08.04.10.2019
Про проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських
учнівських олімпіад з навчальних предметів
в 2019/2020 навчальному році
Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 22.09.2011 № 1099 (зі змінами та доповненнями), зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за № 1318/20056 (далі – Положення), Правил проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з мов та літератур національних меншин України, затверджених наказом Міністерства освіти і науки України 06.10.2014 № 1134, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 22.10.2014 за 1309/26086, Правил проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Закарпатській області, затверджених наказом департаменту освіти і науки облдержадміністрації 24.10.2017 № 276, зареєстрованих Головним територіальним управлінням юстиції у Закарпатській області 25.10.2017 за № 41/1249 (далі – Правила), на виконання наказів Міністерства освіти і науки України 06.08.2019 № 1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», департамент освіти і науки облдержадміністрації 26.02.2019 № 41 «Про підсумки ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році» та на виконання наказу департаменту освіти і науки облдержадміністрації 02.10.2019 № 230 «Про проведення І, ІІ, ІІІ, етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», з метою пошуку, підтримки, розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді
НАКАЗУЮ:
1. Керівникам закладів загальної середньої освіти, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації організувати проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: І етап – у жовтні 2019 року, ІІ етап – у листопаді-грудні 2019 року.
1.1.Неухильне дотримання Положення та Правил.
1.2. Оргкомітетам І етапу надіслати звіти про проведення олімпіад з навчальних предметів та заявки на участь команд до районного оргкомітету ІІ етапу – до 22 жовтня 2019 року.
2. Відділу освіти, молоді та спорту Берегівської райдержадміністрації:
2.1.Забезпечити проведення ІІ етапу у терміни згідно додатком 1.
2.2.Оргкомітету ІІ етапу надіслати звіти про проведення цього етапу олімпіад та заявки на участь у ІІІ етапі олімпіад з навчальних предметів обласному оргкомітету – до 30 грудня 2019 року на адресу Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти (м. Ужгород, вул.. Волошина, 35, іnfo@zakinppo.org.ua), а також зареєструвати учасників ІІІ етапу олімпіад на платформі Google.
2.3.Забезпечити своєчасне відрядження учасників олімпіад, керівників команд та членів журі на ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів згідно додатком 2. Прибуття учасників до місця проведення олімпіад з 09.00 до 09.30 за к.ч.
2.4.Інформацію про результати ІІ етапу учнівських олімпіад (протокол), завдання та ключі розв’язків до них оприлюднити на сайті відділу освіти наступного дня після проведення олімпіади.
3. Утворити:
3.1. Оргкомітет ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році згідно з додатком 3.
3.2. Журі ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів української мови і літератури, англійської мови, німецької мови, історії, правознавства, математики, фізики, астрономії, хімії, біології, географії, економіки, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання (технологій), угорської мови і літератури, української мови і літератури у школах з угорською мовою навчання згідно з додатком 4.
3.3. Апеляційну комісію згідно з додатком 5. При виникненні спірних ситуацій до роботи комісії залучати методистів РМК та голів районних об’єднань, відповідного профілю.
4. Визначити:
4.1. Початок проведення ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та першого робочого дня відбірково-тренувальних зборів переможців ІІІ етапу учнівських олімпіад (17, 24 лютого 2020року) – 10.00.
4.2. Витрати на проведення шкільних, районних, обласного етапів олімпіад, проживання, харчування, заохочення учасників несуть відповідно навчальні заклади, які їх проводять, місцеві органи управління освітою, ЗІППО.
Витрати на проїзд (в обидва кінці) учасників змагань, харчування в дорозі, відрядження осіб, що супроводжують учасників, здійснюють місцеві органи управління освітою, проведення відбірково-тренувальних зборів кандидатів до складу команд на ІV етап олімпіад – Закарпатський інститут післядипломної педагогічної освіти.
5. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.
Начальник відділу В. Лендєл
Терміни проведення
ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів
Навчальні предмети Терміни проведення Місце проведення
англійська мова 06.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
екологія 07.11. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша
німецька мова 08.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
економіка 11.11. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша
біологія 13.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
історія 14.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
географія 18.11. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша
українська мова і література 19.11. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша
математика 20.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
угорська мова і література 21.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
трудове навчання (технології) 22.11. 2019 Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст.
хімія 25.11. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання 26.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
фізика 27.11. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша
правознавство 28.11.2019 Ліцей ім. Есе Томаша
інформатика 29.11. 2019 Берегівська угорська гімназія
інформаційні технології 02.12. 2019 Берегівська угорська гімназія
астрономія 04.12. 2019 Ліцей ім. Есе Томаша

НИЖНЬОРЕМЕТІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА
І-ІІ СТУПЕНІВ
БЕРЕГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ _____________________________________________´__
вул. Центральна, 166, с. Нижні Ремети, 90241, факс/ тел.: 57-2-50 e-mail: remetyschool@gmail.com, код ЄДРПОУ 26098829
Графік
проведення І (шкільного) етапу
Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів
2019/2020 н. р.
№ п/п Назва предмету Дата проведення Учасники Відповідальні особи
1 Іноземна мова (англійська) 07.10.2019 8-9 кл. Кузьма О.І.
2 Історія 08.10. 2019 8-9 кл. Ракущинець Я.О.
3 Правознавство 09.10.2018 9 клас Ракущинець Я.О.
4 Українська мова та література 10.10. 2019 7-9 кл. Іванюк О.М. Балега М.В.
5 Трудове навчання 25.10. 2018 8-9 кл. Добровольска С.П.
6 Біологія 22.10. 2019 8-9 кл. Біла М.І.
7 Географія 15.10. 2019 8-9 кл. Зякун М.М.
8 Математика 16.10. 2019 6-9 кл. Ребрик Н.В.
9 Хімія 17.10. 2019 7-9 кл. Митровці Г. І
10 Фізика 18.10. 2019 7-9 кл. Ребрик Н.В.
11 Інформаційні технології 21.10. 2019 8-9 кл. Ребрик Н.В

Склад предметно-методичних комісій
Українська мова та література
Балега М.В., Іванюк О.М., Кузьма О.І .
Англійська мова
Кузьма О. І., Балега М.В., Іванюк О.М.
Історія
Ракущинець Я.О., Іванюк О.М., Балега М.В.
Правознавство
Ракущинець Я.О. , Іванюк О.М., Балега М.В.
Предмет Математика
Ребрик Н.В., Митровці Г.І., Біла М.І.
Предмет Інформаційні технології
Ребрик Н.В., Митровці Г.І., Біла М.І.
Предмет Фізика
Ребрик Н.В., Митровці Г.І., Біла М.І.
Предмет Біологія
Біла М.І., Митровці Г.І., Ребрик Н.В.
Предмет Хімія
Митровці Г.І. , Біла М.І., Ребрик Н.В.
Географія
Зякун М.М., Митровці Г.І., Біла М.І.
Трудове навчання
Добровольська С.П., Митровці Г.І., Біла М.І.
Журі для перевірки олімпіадних робіт учнів школи:
Українська мова та література
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Балега М.В., Кузьма О.І .
Англійська мова
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Балега М.В., Кузьма О.І.
Історія
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Ракущинець Я.О., Балега М.В.
Правознавство
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Ракущинець Я.О., Балега М.В.
Предмет Математика
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Ребрик Н.В., Біла М.І.
Предмет Інформаційні технології
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Ребрик Н.В., Біла М.І.
Предмет Фізика
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Ребрик Н.В., Біла М.І.
Предмет Біологія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Біла М.І., Ребрик Н.В.
Предмет Хімія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі:Біла М.І., Ребрик Н.В.
Географія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Зякун М.М.., Біла М.І.
Трудове навчання
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І
Члени журі: Добровольська С.П., Біла М.І.

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з англійської мови у 8 класі
в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-2 80 49 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
2 Ц-3 80 58 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
3 Г-2 80 10 Галас Роберт Олександрович 05.08.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
Дата: 7 жовтня 2019 року
Голова журі: _______________О.М.Іванюк
Члени журі: ________________М.В.Балега
_________________О.І.Кузьма

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з англійської мови у 9 класі
в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-2 80 58 ІІ Нестерук Андріана Андріівна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
2 С-1 80 52 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
3 Б-1 80 35 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
4 П-2 80 18 Пйонтик Іван Іванович 23.05.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
5 М - 1 80 11 Мікловші Дмитро Іванович 02.12.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
Дата: 7 жовтня 2019 року
Голова журі: ________________ О.М.Іванюк
Члени журі: __________________ М.В.Балега
___________________ О.І.Кузьма

Підсумковий протокол
I (шкільного) етапу олімпіади
з історії у 8 класі

№ з/п Шифр Мах к-ть балів К-ть балів Місце Прізвище, sм’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище,ім’я, по батькові вчителя
1 М-1 53 10 Маргітич Михайло Вікторович 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
2 С-2 53 37 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
3 Ц-3 53 29 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
Дата: 08.10.2019
Голова комісії: М. В. Балега
Члени комісії: О.М.Іванюк
Я.О. Ракущинець


Підсумковий протокол
I (шкільного) етапу олімпіади

з історії у 9 класі

№ з/п Шифр Мах к-ть балів К-ть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
1 Б -1 59 21.5 ІІ Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
2 Н-2 59 40 І Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
3 С-3 59 21 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Ракущинець Яна Олегівна
Дата: 08.10.2019
Голова комісії: М. В. Балега
Члени комісії: О.М.Іванюк
Я.О. Ракущинець

Підсумковй протокол I (шкільного) етапу олімпіади з правознавства у 9 класі
№ з/п Шифр Мах к-ть балів К-ть балів Місце Прізвище, і’мя, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище,і’мя, по батькові вчителя
1 Б-1 35 12 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст.. Ракущинець Яна Олегівна
2 Н-2 35 30 Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст.. Ракущинець Яна Олегівна
3 С-3 35 13 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст.. Ракущинець Яна Олегівна
Дата: 9.10.2019
Голова комісії: М. В. Балега
Члени комісії: О.М.Іванюк
Я.О. Ракущинець

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з української мови та літератури у 7 класі
в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 М-1 40 20 ІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
2 П-2 40 15 ІІІ Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
3
Дата: 10 жовтня 2019 року
Голова журі: М.В.Балега
Члени журі: О.М.Іванюк
О.І.Кузьма

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з української мови та літератури у 8 класі
в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 40 20 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
2 Ц-2 40 17 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
Дата: 10 жовтня 2019 року
Голова журі: М.В.Балега
Члени журі: О.М.Іванюк
О.І.Кузьма

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з української мови та літератури у 9 класі
в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 40 20 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Балега Марія Василівна
2 С-2 40 17 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Балега Марія Василівна
Дата: 10 жовтня 2019 року
Голова журі: М.В.Балега
Члени журі: О.М.Іванюк
О.І.Кузьма

Підсумковий протокол I (шкільного) етапу олімпіади з трудового навчання у 8 класі 2019-2020 н. р.
№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце Прізвище, Імя,по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, Імя,по Батькові учителя
1 Ц-1 30 27 Диплом I-ст Цугорка Дарина Василівна 26.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
2 С-1 30 19 Диплом II-ст Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
Дата: 11.10.2019 року
Голова журі: Г.І. Митровці
Члени журі: Добровольська С.П
М.І.Біла

Підсумковий протокол I (шкільного) етапу олімпіади з трудового навчання у 9 класі 2019-2020 н. р.
№ з\п шифр Мах К-ть Балів К- Балів Місце Прізвище, Імя,по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, Імя,по Батькові учителя
1 Б-1 30 27 Диплом I-ст Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
2 Н-1 30 23 Диплом II-ст Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
3 С-2 30 19 Диплом III-ст Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. Добровольська Світлана Петрівна
Дата: 11.10.2019 року
Голова журі: Г.І. Митровці
Члени журі: Добровольська С.П
М.І.Біла

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з географії у 8 класі в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 48 27 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
2 Ц-1 48 25 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
Дата: 15 жовтня 2019 року
Голова журі: Митровці Г.І
Члени журі: Біла М.І
Зякун М.М.

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з географії у 9 класі в 2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-тьбалів К-стьбалів Місце Прізвище, ім’я, по батьковіучня Дата народженняучня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 48 26 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
2 С-1 48 25,5 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.05.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
3 Ф-1 48 25 Феркі Вікторія Василівна 15.10.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
4 Б-1 48 14 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
5 М-1 48 3 Мікловші Дмитро Іванович 02.12. Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Зякун Марина Михайлівна
Дата: 15 жовтня 2019 року
Голова журі: Митровці Г.І
Члени журі: Біла М.І
Зякун М.М.

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 6 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 І-1 35 35 І Іванюк Меліса Миколаївна 16.11.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 Л-2 35 14 ІІІ Ларіна Анастасія Олександрівна 12.02.2008 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 16 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 7 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 М-1 35 14 ІІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 П-2 35 21 ІІ Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 16 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 8 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Ц-1 35 10 Цугорка Дарина Василівна 26.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 35 14 ІІІ Сокач Вікторія Іванович 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 16 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 9 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 35 21 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 35 14 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 16 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з хімії у 7 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 М-1 19 9 Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 П-2 19 15 ІІІ Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 Ш-3 19 7 Шойного Павло 16.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 17 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з хімії у 8 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 30 20 ІІІ Сокач Вікторія Романівна Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 Ц-3 30 13 - Цугорка Дарина Василівна Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 Г-2 30 3 Галас Роберт Олександрович Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
4 М-4 30 9 Маргітич Михайло Вікторович Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 17 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з хімії у 9 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 18 8 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 Н-2 18 13 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 М-3 18 2 Мікловші Дмитро Іванович 02.12.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
4 Б-4 18 7.5 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
5 П-5 18 3.5 Пйонтик Іван Іванович 23.05.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 17 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з фізики у 7 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 М-1 25 10 ІІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 П-2 25 18 ІІ Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 18 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з фізики у 8 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Ц-1 25 5 Цугорка Дарина Василівна 26.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 25 10 ІІІ Сокач Вікторія Іванович 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 18 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з фізики у 9 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 25 15 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 25 10 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 18 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з біології у 8 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-2 26 20 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
2 Ц-3 26 8,5 ІІІ Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
3 Г-2 26 6,5 Галас Роберт Олександрович 05.08.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
4 М-4 26 8 Маргітич Михайло Вікторович 29.05.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
5 Д-5 26 5,2 Данканич Володимир Володимирович 11.08.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
6 М-6 26 4,5 Митрович Едуард Василович 25.06.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
Дата 22 жовтня 2019р.
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з біології у 9 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 40 30 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
2 П-3 40 13 Пйонтик Іван Іванович 23.05.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
3 С-2 40 15 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
4 М-4 40 12 Мікловші Дмитро Іванович 02.12.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
5 Ф-5 40 13 Феркі Вікторія Василівна 15.10.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
Дата 22 жовтня 2019 р.
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з інформаційних технологій у 8 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Ц-1 100 15 Цугорка Дарина Василівна 26.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 100 30 ІІІ Сокач Вікторія Іванович 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 23 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з інформаційних технологій у 9 класі
2019-2020 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 100 30 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 100 15 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 23 жовтня 2019 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик




/Files/images/14_jovtnya/2.jpg
Графік проведення
ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
з навчальних предметів у 2018/2019 н.р.
Навчальні предмети Терміни проведення Місце проведення
англійська мова 07.11. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша
екологія 08.11. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша
німецька мова 09.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
економіка 12.11. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша
математика 14.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
історія 15.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
географія 19.11. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша
українська мова і література 20.11. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша
біологія 21.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
угорська мова і література 22.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
трудове навчання (технології) 23.11. 2018 Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст.
хімія 26.11. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання 27.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
фізика 28.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
правознавство 29.11.2018 Ліцей ім. Есе Томаша
інформатика 30.11. 2018 Берегівська угорська гімназія
інформаційні технології 03.12. 2018 Берегівська угорська гімназія
астрономія 05.12. 2018 Ліцей ім. Есе Томаша

/Files/images/14_jovtnya/2.jpg
Графік
проведення І (шкільного) етапу
Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів
2018/2019 н. р.
№ п/п Назва предмету Дата проведення Учасники Відповідальні особи
1 Іноземна мова (англійська) 08.10.2018 8-9 кл. Кузьма О.І.
2 Історія 11.10. 2018 8-9 кл. Пилип Д.Я.
3 Українська мова та література 16.10. 2018 7-9 кл. Іванюк О.М. Балега М.В.
4 Біологія 19.10. 2018 8-9 кл. Біла М.І.
5 Математика 17.10. 2018 6-9 кл. Ребрик Н.В.
6 Хімія 18.10. 2018 7-9 кл. Митровці Г. І
7 Фізика 12.10. 2018 7-9 кл. Ребрик Н.В. Митровці Г.І.
8 Географія 22.10. 2018 8-9 кл. Пилип Д.Я.
9 Інформаційні технології 23.10. 2018 8-9 кл. Ребрик Н.В
10 Правознавство 24.10.2018 9 клас Пилип Д.Я.
11 Трудове навчання 25.10. 2018 8-9 кл. Митровці Г.І.

Склад предметно-методичних комісій
Українська мова та література
Балега Марія Василівна, Іванюк Олеся Михайлівна, Кузьма Оксана Іванівна
Англійська мова
Балега Марія Василівна, Іванюк Олеся Михайлівна, Кузьма Оксана Іванівна
Історія
Пилип Діана Ярославівна, Балега Марія Василівна, Іванюк Олеся Михайлівна
Правознавство
Пилип Діана Ярославівна, Балега Марія Василівна, Іванюк Олеся Михайлівна
Математика
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Ребрик Наталія Василівна
Інформаційні технології
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Ребрик Наталія Василівна
Фізика
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Ребрик Наталія Василівна
Біологія
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Ребрик Наталія Василівна
Хімія
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Ребрик Наталія Василівна
Географія
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Пилип Діана Ярославівна
Трудове навчання
Біла Мар'яна Іванівна, Митровці Ганна Іванівна, Ребрик Наталія Василівна

Журі для перевірки олімпіадних робіт учнів школи:
Українська мова та література
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Балега М.В., Кузьма О.І .
Англійська мова
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Балега М.В., Кузьма О.І.
Історія
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Пилип Д.Я., Балега М.В.
Правознавство
Склад журі: Голова журі – Іванюк О.М.
Члени журі: Пилип Д.Я., Балега М.В.
Предмет Математика
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Ребрик Н.В., Біла М.І.
Предмет Інформаційні технології
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Ребрик Н.В., Біла М.І.
Предмет Фізика
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Ребрик Н.В., Біла М.І.
Предмет Біологія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Біла М.І., Ребрик Н.В.
Предмет Хімія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі:Біла М.І., Ребрик Н.В.
Географія
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І.
Члени журі: Пилип Д.Я., Біла М.І.
Трудове навчання
Склад журі: Голова журі – Митровці Г.І
Члени журі: Біла М.І., Ребрик Н.В.

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з англійської мови у 8 класі
в 2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 100 67 2 Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
2 С-2 100 58 3 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
3 Б-1 100 34 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
Дата: 8 жовтня 2018 року
Голова журі: О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега
О.І.Кузьма

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з англійської мови у 9 класі
в 2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 100 86 І Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
2 Г-2 100 52 ІІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Кузьма Оксана Іванівна
Дата: 8 жовтня 2018 року
Голова журі: О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега
О.І.Кузьма

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з історії у 8 класі
в 2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 30 15 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
2 С-2 30 14 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
3 Б-1 30 13 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
Дата: 11 жовтня 2018 року
Голова журі: О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега
Пилип Д.Я.

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з історії у 9 класі
в 2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Г-2 35 30 І Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
2 Д-1 35 20 ІІ Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
3 Г-3 35 15 ІІІ Гобокан Михайло Михайлович 16.06.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
Дата: 11 жовтня 2018 року
Голова журі: О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега
Пилип Д.Я.

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з фізики у 7 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 12 5 ІІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 П-2 12 3 - Попович Максим Денисович 15.11.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 Ц-3 12 1 - Цугорка Дарина Василівна 28.01.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 12 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з фізики у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 12 9 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 С-2 12 7 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 М-3 12 4 Мікловші Дмитро Іванович 02.12.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
4 Б-4 12 4 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 12 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з фізики у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 25 10 Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 Г-2 25 12 ІІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 12 жовтня 2018 року
Голова журі: Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з української мови й літератури у 7 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 П-1 40 11,5 ІІІ Попович Максим Денисович 15.11.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
3 С-2 40 15 ІІ Сокач Вікторія Романівна 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
Дата: 16 жовтня 2018 року
Голова журі О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега, О.І.Кузьма

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з української мови й літератури у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н -1 40 12 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
2 С-2 40 7 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
Дата: 16 жовтня 2018 року
Голова журі О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега, О.І.Кузьма

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з української мови й літератури у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 36 12,5 ІІ Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
2 Г-2 36 24 І Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Іванюк Олеся Михайлівна
Дата: 16 жовтня 2018 року
Голова журі О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега, О.І.Кузьма

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 6 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 М-1 35 9 ІІІ Мікловші Юлія Іванівна 06.06.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 П-2 35 8 Пйонтик Богдан Іванович 06.09.2007 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 17 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 7 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 П-1 35 30 І Попович Максим Денисович 15.11.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 35 14 ІІІ Сокач Вікторія Іванович 20.10.2006 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 17 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
24
1 Н-1 35 15 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 35 10 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 17 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з математики у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 35 13 ІІІ Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 Г-2 35 19 ІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 17 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з хімії у 7 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 26 10 ІІІ Сокач Вікторія Романівна Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 П-2 26 7,5 - Попович Максим Денисович Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 Ц-3 26 6 - Цугорка Дарина Василівна Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 18 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з хімії у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 С-1 50 40 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 Н-2 50 27 Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 М-3 50 25 Мікловші Дмитро Іванович 02.12.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
4 Б-4 50 20 Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
5 П-5 50 17 Пйонтик Іван Іванович 23.05.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 18 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з хімії у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
24
1 Г-1 18 10 ІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
2 Д-2 18 5 ІІІ Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
3 М-3 18 2 Гобокан Михайло Михайлович 16.06.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
4 П-4 18 1,5 Пак Емеше Іванівна 20.10.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
5 К-5 18 1 Калинич Олександр Олександрович 18.10.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Митровці Ганна Іванівна
Дата: 18 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з біології у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 110 61 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
2 П-3 110 54 ІІІ Пйонтик Іван Іванович 23.05.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
3 С-2 110 49 Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
4 М-4 110 46 Мікловші Дмитро Іванович 02.12.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
Дата: 19 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з біології у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 130 95 І Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
2 Г-2 130 81 ІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
3 М-3 130 68 ІІІ Гобокан Михайло Михайлович 16.06.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
4 К-4 130 44 Калинич Олександр Олександрович 18.10.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
5 П-5 130 44 Пак Емеше Іванівна 20.10.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Біла Мар’яна Іванівна
Дата: 19 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла, Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з географії у 8 класі
в 2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 40 14 ІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
2 Б-1 40 10 ІІІ Барнич Ганна Володимирівна 27.02.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
Дата: 22 жовтня 2018 року
Голова журі: Митровці Г.І
Члени журі: Біла М.І
Пилип Д.Я.

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з географії у 9 класі в 2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 50 31 І Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
2 Г-2 50 28 ІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
3 П-1 50 15 ІІІ Пак Емеше Іванівна 20.10.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
Дата: 22 жовтня 2018 року
Голова журі: Митровці Г.І.
Члени журі: Біла М.І.
Пилип Д.Я.

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з інформаційних технологій у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Н-1 40 18 ІІІ Нестерук Андріана Андріївна 04.08.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 С-2 40 16 ІІІ Сімчера Романна Романівна 03.03.2005 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 23 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з інформаційних технологій у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 Д-1 40 38 І Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
2 Г-2 40 18 ІІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Ребрик Наталія Василівна
Дата: 23 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Підсумковий протокол І (шкільного) етапу олімпіади з правознавства у 9 класі
№ з/п Шифр Max к-ть балів К-сть балів Місце Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження учня Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові учителя
1 К-1 25 13 ІІ Калинич Олександр Олександрович 18.10.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
2 Г-2 25 10 ІІІ Галько Дарина Андріївна 19.11.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
3 Д-1 25 9 Дудинець Максим Михайлович 21.01.2004 Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. Пилип Діана Ярославівна
Дата: 24 жовтня 2018 року
Голова журі: О.М.Іванюк
Члени журі: М.В.Балега
Пилип Д.Я.

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з трудового навчання у 8 класі
2018-2019 н. р.
№ з/пШифрMax к-ть балівК-сть балівМісце Прізвище, ім’я, по батькові учняДата народження учняНавчальний закладПрізвище, ім’я, по батькові учителя
1С-1206Сімчера Романна Романівна03.03.2005Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст.Митровці Ганна Іванівна
2Н-22011,5 ІІІНестерук Андріана Андріївна04.08.2005Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст.Митровці Ганна Іванівна
Дата: 25 жовтня 2018 року
Голова журі: Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Протокол
І (шкільного) етапу олімпіади з трудового навчання у 9 класі
2018-2019 н. р.
№ з/пШифрMax к-ть балівК-сть балівМісцеПрізвище, ім’я, по батькові учняДата народження учняНавчальний закладПрізвище, ім’я, по батькові учителя
2Г-1208ІІІГалько Дарина Андріївна19.11.2004Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст.Митровці Ганна Іванівна
3П-2207Пак Емеше Іванівна20.10.2004Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст.Митровці Ганна Іванівна
Дата: 25 жовтня 2018 року
Голова журі Г. І. Митровці
Члени журі: М. І. Біла
Н.В. Ребрик

Кiлькiсть переглядiв: 368

Коментарi