№ п/п | Назва предмету | Дата проведення | Учасники | Відповідальні особи |
1 | Іноземна мова (англійська) | 17.10.2023 | 8-9 кл. | Макар С.І. |
2 | Українська мова та література | 16.10. 2023 | 7-9 кл. | Іванюк О.М. Балега М.В. |
3 | Біологія | 18.10. 2023 | 8-9 кл. | Біла М.І. |
4 | Хімія | 19.10. 2023 | 8-9 кл. | Митровці Г.І. |
5 | Математика | 20.10. 2023 | 6-9 кл. | Ребрик Н.В. Радченко Я.І. |
6 | Фізика | 26.10. 2023 | 8-9 кл. | Радченко Я.І. |
7 | Інформаційні технології | 24.10. 2023 | 8-9 кл. | Ребрик Н.В. |
8 | Географія | 25.10. 2023 | 8-9 кл. | Пилип Д.Я. |
9 | Історія | 27.10. 2023 | 8-9 кл. | Пилип Д.Я. |
10 | Правознавство | 30.10.2023 | 9 клас | Пилип Д.Я. |
11 | Трудове навчання (технології) | 23.10. 2023 | 7-9 кл. | Добровольська С.П. |
Навчальні предмети | Терміни проведення | Місце проведення |
Історія | 21листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
англійська мова | 22 листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
географія | 23 листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
математика | 27 листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
українська мова і література | 28 листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
хімія | 29 листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
біологія | 30 листопада 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
інформатика | 03грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
угорська мова і література | 04 грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
фізика | 05 грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
правознавство | 06 грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
трудове навчання (технології) | 08 грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
астрономія | 12 грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
українська мова і література в школах з угорськоюмовами навчання | 13 грудня 2023 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
інформаційні технології | 29 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
Навчальні предмети | Терміни проведення | Місце проведення |
англійська мова | 8 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
екологія | 9 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
німецька мова | 10 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
географія | 11 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
французька мова | 12 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
біологія | 15 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
історія | 16 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
фізика | 17 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
економіка | 18 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
трудове навчання (технології) | 19 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
математика | 22 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
українська мова і література | 23 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
хімія | 24 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
угорська мова і література | 25 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
інформатика | 26 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
інформаційні технології | 29 листопада 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
російська мова і література | 30грудня 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
правознавство | 1грудня 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
румунська мова і література | 2грудня 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
астрономія | 3 грудня 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання | 6грудня 2021 року | Великоберезький ЗЗСО ім.Добраі Петера |
Навчальні предмети | Терміни проведення | Місце проведення |
англійська мова | 09.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
екологія | 10.11. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
німецька мова | 11.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
географія | 12.11. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
французька мова | 13.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
біологія | 16.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
історія | 17.11. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
фізика | 18.11. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
економіка | 19.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
трудове навчання (технологія | 20.11. 2020 | Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
математика | 23.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
українська мова і література | 24.11. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
хімія | 25.11. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
угорська мова і література | 26.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
інформатика | 27.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
інформаційні технології | 30.11. 2020 | Берегівська угорська гімназія |
правознавство | 02.12.2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
астрономія | 04.12.2020 | Берегівська угорська гімназія |
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання | 04.12. 2020 | Ліцей ім. Есе Томаша |
Предмет | Дата проведення | Місце проведення |
англійська мова | 11 січня 2021 року | ЗІППО |
німецька мова | 12 січня 2021 року | ЗІППО |
французька мова | 13 січня 2021 року | ЗІППО |
екологія | 14 січня 2021 року | ЗІППО |
географія | 15 січня 2021 року | ЗІППО |
угорська мова та література | 18 січня 2021 року | ЗІППО |
українська мова та література | 20 січня 2021 року | ЗІППО |
фізика | 21 січня 2021 року | ЗІППО |
історія | 22 січня 2021 року | ЗІППО |
економіка | 25 січня 2021 року | ЗІППО |
румунська мова та література | 26 січня 2021 року | ЗІППО |
хімія | 27 січня 2021 року | ДВНЗ „УжНУ” |
російська мова та література | 28 січня 2021 року | ЗІППО |
трудове навчання (технології) | 29 січня 2021 року | Ужгородська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 8 Ужгородської міської ради Закарпатської області |
астрономія | 1 лютого 2021 року | ЗІППО |
правознавство | 2 лютого 2021 року | ЗІППО |
українська мова та література в школах з угорською, румунською мовами навчання | 3 лютого 2021 року | ЗІППО |
математика | згідно з графіком МОН України | ЗІППО ЗІППО |
біологія | ||
інформатика | ДВНЗ „УжНУ” | |
інформаційні технології |
№ п/п | Назва предмету | Дата проведення | Учасники | Відповідальні особи |
1 | Іноземна мова (англійська) | 06.10.2020 | 8-9 кл. | Форос Л.С. |
2 | Історія | 07.10. 2020 | 8-9 кл. | Ракущинець Я.О. |
3 | Правознавство | 08.10.2020 | 9 клас | Ракущинець Я.О. |
4 | Трудове навчання | 09.10. 2020 | 8-9 кл. | Добровольська С.П. |
5 | Математика | 12.10. 2020 | 6-9 кл. | Радченко Я.І. |
6 | Фізика | 13.10. 2020 | 7-9 кл. | Радченко Я.І. |
7 | Інформаційні технології | 15.10. 2020 | 8-9 кл. | Радченко Я.І. |
8 | Біологія | 16.10. 2020 | 8-9 кл. | Біла М.І. |
9 | Географія | 19.10. 2020 | 8-9 кл. | Зякун М.М. |
10 | Хімія | 20.10. 2020 | 7-9 кл. | Митровці Г. І |
11 | Українська мова та література | 21.10. 2020 | 7-9 кл. | Іванюк О.М. Балега М.В. |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | П-1 | 100 | 60 | Диплом II-ст | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Форос Олеся Сергіївна |
2 | М-1 | 100 | 40 | Диплом III-ст | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Форос Олеся Сергіївна |
3 | Ш-1 | 100 | 34 | Диплом III-ст | Шойного Павло Віталійович | 12.07.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Форос Олеся Сергіївна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть балів | К-ть балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | С-1 | 100 | 66 | Диплом II-ст | Сокач Вікторія Романівна | 20.10. 2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Форос Олеся Сергіївна |
2 | Ц-1 | 100 | 50 | Диплом III-ст | Цугорка Дарина Василівна | 28.01. 2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Форос Олеся Сергіївна |
3 | М-1 | 100 | 47 | Диплом III-ст | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05. 2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Форос Олеся Сергіївна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | П-1 | 53 | 37 | Диплом II ступеня | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
2 | М-1 | 53 | 15 | _ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
3 | Ш-1 | 53 | 5 | _ | Шойного Павло Віталійович | 12.07.2007 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, Імя,по Батькові учителя |
1 | С-1 | 59 | 37 | Диплом ІI ступеня | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
2 | М-1 | 59 | 25 | Диплом ІII-ст | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05.2006 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
3 | Ц-1 | 59 | 28 | Диплом III-ст | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | С-1 | 35 | 27 | Диплом ІI-ст | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
2 | М-1 | 35 | 25 | Диплом ІII-ст | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05.2006 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
3 | Ц-1 | 35 | 25 | Диплом III-ст | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШI-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | Ц-1 | 65 | 65 | Диплом I-ст | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
2 | С-1 | 65 | 51 | Диплом II-ст | Шойного Павло Віталійович | 12.07.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
3 | Р1 | 65 | 35 | Диплом IIІ-ст | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | Ц-1 | 65 | 57 | Диплом I-ст | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
2 | С-1 | 65 | 52 | Диплом II-ст | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
3 | Ф1 | 65 | 46 | Диплом III-ст | Галас Роберт О. | 05.08.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
4 | Р1 | 65 | 43 | Диплом III-ст | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | 50 | 24 | ІІ | Тіба Тетяна Василівна | 16.11.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна | |
2 | 50 | 23 | ІІІ | Нестерук Анастасія | 12.02.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Л-2 | 35 | 33 | І | Ларіна Анастасія Олександрівна | 12.02.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | І-1 | 35 | 20 | ІІ | Іванюк Меліса Миколаївна | 16.11.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Ц-1 | 35 | 19 | II | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 35 | 14 | ІІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-2 | 35 | 19 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
2 | Ц-1 | 35 | 12 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 26.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Л-1 | 35 | 19 | ІІ | Ларіна Анастасія Олександрівна | 12.02.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
2 | І-2 | 35 | 18 | ІІІ | Іванюк Меліса Миколаївна | 16.11.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | П-1 | 35 | 16 | ІІ | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
2 | М-2 | 35 | 14 | ІІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-2 | 35 | 19 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
2 | Ц-1 | 35 | 13 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Радченко Яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | П-1 | 50 | 34 | І | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | М-2 | 50 | 23 | ІІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-2 | 50 | 27 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | Ц-1 | 50 | 23 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 26.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | П-1 | 100 | 42,5 | Диплом II ступеня | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
2 | М-2 | 100 | 34 | Диплом IІІ ступеня | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
3 | Ш-3 | 100 | 28 | Шойного Павло Віталійович | 12.07.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | С-1 | 126 | 74 | Диплом IІ ступеня | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
2 | Г-2 | 126 | 55 | Диплом III ступеня | Галас Роберт О. | 05.08.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
3 | Ц-3 | 126 | 51 | Диплом IIІ ступеня | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
4 | М-4 | 126 | 27 | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | М-1 | 65 | 8,5 | Диплом учасника | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Зякун Марина Михайлівна |
2 | П-1 | 65 | 6.5 | Диплом учасника | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Зякун Марина Михайлівна |
3 | Ш-1 | 65 | 3 | Диплом учасника | Шойного Павло Віталійович | 12.07. 2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст | Зякун Марина Михайлівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | С-1 | 61 | 31,5 | Диплом IІ ступеня | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Зякун Марина Михайлівна |
2 | Ц-1 | 61 | 10 | Диплом учасника | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Зякун Марина Михайлівна |
3 | Г-1 | 61 | 7 | Диплом учасника | Галас Роберт О. | 05.08.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Зякун Марина Михайлівна |
4 | М-1 | 61 | 6 | Диплом учасника | Маргітич Михайло Віталійович | 25.05. 2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Зякун Марина Михайлівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | П-1 | 20 | 13 | Диплом II ступеня | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Митровці Ганна Іванівна |
2 | М-2 | 20 | 7 | Диплом IІІ ступеня | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Митровці Ганна Іванівна |
3 | Ш-3 | 20 | 3 | Шойного Павло Віталійович | 12.07.2007 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | ПІП учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | ПІП учителя |
1 | С-1 | 20 | 12 | Диплом IІ ступеня | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Митровці Ганна Іванівна |
2 | Ц-3 | 20 | 10 | Диплом IIІ ступеня | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Митровці Ганна Іванівна |
3 | М-4 | 20 | 5 | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Клас | Сума балів | Диплом | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Вчитель |
1. | 7 | 38,5 із 42 | І | Іванюк Меліса Миколаївна | Іванюк О.М. |
2. | 7 | 33 із 42 | ІІ | Ларіна Анастасія Олександрівна | Іванюк О.М. |
3. | 7 | 21,5 із 42 | ІІІ | Сімчера Богдана Романівна | Іванюк О.М. |
4. | 8 | 23 із 46 | І | Мікловші Юлія Іванівна | Балега М.В. |
5. | 8 | 11 із 46 | Пйонтик Богдан Іванович | Балега М.В. | |
6. | 9 | 30 із 38 | І | Сокач Вікторія Романівна | Іванюк О.М. |
7. | 9 | 19,5 із 38 | ІІ | Цугорка Дарина Василівна | Іванюк О.М. |
8. | 9 | 4 із 38 | Галас Роберт Олександрович | Іванюк О.М. | |
9. | 9 | 4 із 38 | Маргітич Михайло Вікторович | Іванюк О.М. |
Навчальні предмети | Терміни проведення | Місце проведення |
англійська мова | 06.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
екологія | 07.11. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
німецька мова | 08.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
економіка | 11.11. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
біологія | 13.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
історія | 14.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
географія | 18.11. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
українська мова і література | 19.11. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
математика | 20.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
угорська мова і література | 21.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
трудове навчання (технології) | 22.11. 2019 | Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
хімія | 25.11. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання | 26.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
фізика | 27.11. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
правознавство | 28.11.2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
інформатика | 29.11. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
інформаційні технології | 02.12. 2019 | Берегівська угорська гімназія |
астрономія | 04.12. 2019 | Ліцей ім. Есе Томаша |
№ п/п | Назва предмету | Дата проведення | Учасники | Відповідальні особи |
1 | Іноземна мова (англійська) | 07.10.2019 | 8-9 кл. | Кузьма О.І. |
2 | Історія | 08.10. 2019 | 8-9 кл. | Ракущинець Я.О. |
3 | Правознавство | 09.10.2018 | 9 клас | Ракущинець Я.О. |
4 | Українська мова та література | 10.10. 2019 | 7-9 кл. | Іванюк О.М. Балега М.В. |
5 | Трудове навчання | 25.10. 2018 | 8-9 кл. | Добровольска С.П. |
6 | Біологія | 22.10. 2019 | 8-9 кл. | Біла М.І. |
7 | Географія | 15.10. 2019 | 8-9 кл. | Зякун М.М. |
8 | Математика | 16.10. 2019 | 6-9 кл. | Ребрик Н.В. |
9 | Хімія | 17.10. 2019 | 7-9 кл. | Митровці Г. І |
10 | Фізика | 18.10. 2019 | 7-9 кл. | Ребрик Н.В. |
11 | Інформаційні технології | 21.10. 2019 | 8-9 кл. | Ребрик Н.В |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-2 | 80 | 49 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
2 | Ц-3 | 80 | 58 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
3 | Г-2 | 80 | 10 | Галас Роберт Олександрович | 05.08.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-2 | 80 | 58 | ІІ | Нестерук Андріана Андріівна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
2 | С-1 | 80 | 52 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
3 | Б-1 | 80 | 35 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна | |
4 | П-2 | 80 | 18 | Пйонтик Іван Іванович | 23.05.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна | |
5 | М - 1 | 80 | 11 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
№ з/п | Шифр | Мах к-ть балів | К-ть балів | Місце | Прізвище, sм’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище,ім’я, по батькові вчителя |
1 | М-1 | 53 | 10 | Маргітич Михайло Вікторович | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна | |
2 | С-2 | 53 | 37 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
3 | Ц-3 | 53 | 29 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
№ з/п | Шифр | Мах к-ть балів | К-ть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові вчителя |
1 | Б -1 | 59 | 21.5 | ІІ | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
2 | Н-2 | 59 | 40 | І | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
3 | С-3 | 59 | 21 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Ракущинець Яна Олегівна |
№ з/п | Шифр | Мах к-ть балів | К-ть балів | Місце | Прізвище, і’мя, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище,і’мя, по батькові вчителя |
1 | Б-1 | 35 | 12 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст.. | Ракущинець Яна Олегівна | |
2 | Н-2 | 35 | 30 | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст.. | Ракущинець Яна Олегівна | |
3 | С-3 | 35 | 13 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст.. | Ракущинець Яна Олегівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | М-1 | 40 | 20 | ІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
2 | П-2 | 40 | 15 | ІІІ | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
3 |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-1 | 40 | 20 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
2 | Ц-2 | 40 | 17 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 40 | 20 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Балега Марія Василівна |
2 | С-2 | 40 | 17 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Балега Марія Василівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | Прізвище, Імя,по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, Імя,по Батькові учителя |
1 | Ц-1 | 30 | 27 | Диплом I-ст | Цугорка Дарина Василівна | 26.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
2 | С-1 | 30 | 19 | Диплом II-ст | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
№ з\п | шифр | Мах К-ть Балів | К- Балів | Місце | Прізвище, Імя,по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, Імя,по Батькові учителя |
1 | Б-1 | 30 | 27 | Диплом I-ст | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
2 | Н-1 | 30 | 23 | Диплом II-ст | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
3 | С-2 | 30 | 19 | Диплом III-ст | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ I-II ст. | Добровольська Світлана Петрівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-1 | 48 | 27 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна |
2 | Ц-1 | 48 | 25 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна |
№ з/п | Шифр | Max к-тьбалів | К-стьбалів | Місце | Прізвище, ім’я, по батьковіучня | Дата народженняучня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 48 | 26 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна |
2 | С-1 | 48 | 25,5 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.05.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна |
3 | Ф-1 | 48 | 25 | Феркі Вікторія Василівна | 15.10.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна | |
4 | Б-1 | 48 | 14 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна | |
5 | М-1 | 48 | 3 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12. | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Зякун Марина Михайлівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | І-1 | 35 | 35 | І | Іванюк Меліса Миколаївна | 16.11.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | Л-2 | 35 | 14 | ІІІ | Ларіна Анастасія Олександрівна | 12.02.2008 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | М-1 | 35 | 14 | ІІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | П-2 | 35 | 21 | ІІ | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Ц-1 | 35 | 10 | Цугорка Дарина Василівна | 26.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна | |
2 | С-2 | 35 | 14 | ІІІ | Сокач Вікторія Іванович | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 35 | 21 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 35 | 14 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | М-1 | 19 | 9 | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
2 | П-2 | 19 | 15 | ІІІ | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
3 | Ш-3 | 19 | 7 | Шойного Павло | 16.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | |
1 | С-1 | 30 | 20 | ІІІ | Сокач Вікторія Романівна | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
2 | Ц-3 | 30 | 13 | - | Цугорка Дарина Василівна | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
3 | Г-2 | 30 | 3 | Галас Роберт Олександрович | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | ||
4 | М-4 | 30 | 9 | Маргітич Михайло Вікторович | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-1 | 18 | 8 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
2 | Н-2 | 18 | 13 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
3 | М-3 | 18 | 2 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
4 | Б-4 | 18 | 7.5 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
5 | П-5 | 18 | 3.5 | Пйонтик Іван Іванович | 23.05.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | М-1 | 25 | 10 | ІІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | П-2 | 25 | 18 | ІІ | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Ц-1 | 25 | 5 | Цугорка Дарина Василівна | 26.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна | |
2 | С-2 | 25 | 10 | ІІІ | Сокач Вікторія Іванович | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 25 | 15 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 25 | 10 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-2 | 26 | 20 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
2 | Ц-3 | 26 | 8,5 | ІІІ | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
3 | Г-2 | 26 | 6,5 | Галас Роберт Олександрович | 05.08.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
4 | М-4 | 26 | 8 | Маргітич Михайло Вікторович | 29.05.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
5 | Д-5 | 26 | 5,2 | Данканич Володимир Володимирович | 11.08.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
6 | М-6 | 26 | 4,5 | Митрович Едуард Василович | 25.06.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 40 | 30 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
2 | П-3 | 40 | 13 | Пйонтик Іван Іванович | 23.05.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
3 | С-2 | 40 | 15 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
4 | М-4 | 40 | 12 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
5 | Ф-5 | 40 | 13 | Феркі Вікторія Василівна | 15.10.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Ц-1 | 100 | 15 | Цугорка Дарина Василівна | 26.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна | |
2 | С-2 | 100 | 30 | ІІІ | Сокач Вікторія Іванович | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 100 | 30 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 100 | 15 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
Навчальні предмети | Терміни проведення | Місце проведення |
англійська мова | 07.11. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
екологія | 08.11. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
німецька мова | 09.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
економіка | 12.11. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
математика | 14.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
історія | 15.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
географія | 19.11. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
українська мова і література | 20.11. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
біологія | 21.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
угорська мова і література | 22.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
трудове навчання (технології) | 23.11. 2018 | Гатянська ЗОШ І-ІІІ ст. |
хімія | 26.11. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
українська мова і література в школах з угорською та румунською мовами навчання | 27.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
фізика | 28.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
правознавство | 29.11.2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
інформатика | 30.11. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
інформаційні технології | 03.12. 2018 | Берегівська угорська гімназія |
астрономія | 05.12. 2018 | Ліцей ім. Есе Томаша |
№ п/п | Назва предмету | Дата проведення | Учасники | Відповідальні особи |
1 | Іноземна мова (англійська) | 08.10.2018 | 8-9 кл. | Кузьма О.І. |
2 | Історія | 11.10. 2018 | 8-9 кл. | Пилип Д.Я. |
3 | Українська мова та література | 16.10. 2018 | 7-9 кл. | Іванюк О.М. Балега М.В. |
4 | Біологія | 19.10. 2018 | 8-9 кл. | Біла М.І. |
5 | Математика | 17.10. 2018 | 6-9 кл. | Ребрик Н.В. |
6 | Хімія | 18.10. 2018 | 7-9 кл. | Митровці Г. І |
7 | Фізика | 12.10. 2018 | 7-9 кл. | Ребрик Н.В. Митровці Г.І. |
8 | Географія | 22.10. 2018 | 8-9 кл. | Пилип Д.Я. |
9 | Інформаційні технології | 23.10. 2018 | 8-9 кл. | Ребрик Н.В |
10 | Правознавство | 24.10.2018 | 9 клас | Пилип Д.Я. |
11 | Трудове навчання | 25.10. 2018 | 8-9 кл. | Митровці Г.І. |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 100 | 67 | 2 | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
2 | С-2 | 100 | 58 | 3 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
3 | Б-1 | 100 | 34 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 100 | 86 | І | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
2 | Г-2 | 100 | 52 | ІІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Кузьма Оксана Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 30 | 15 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
2 | С-2 | 30 | 14 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
3 | Б-1 | 30 | 13 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Г-2 | 35 | 30 | І | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
2 | Д-1 | 35 | 20 | ІІ | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
3 | Г-3 | 35 | 15 | ІІІ | Гобокан Михайло Михайлович | 16.06.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | |
1 | С-1 | 12 | 5 | ІІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
2 | П-2 | 12 | 3 | - | Попович Максим Денисович | 15.11.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
3 | Ц-3 | 12 | 1 | - | Цугорка Дарина Василівна | 28.01.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 12 | 9 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
2 | С-2 | 12 | 7 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
3 | М-3 | 12 | 4 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
4 | Б-4 | 12 | 4 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 25 | 10 | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна | |
2 | Г-2 | 25 | 12 | ІІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | П-1 | 40 | 11,5 | ІІІ | Попович Максим Денисович | 15.11.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
3 | С-2 | 40 | 15 | ІІ | Сокач Вікторія Романівна | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н -1 | 40 | 12 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
2 | С-2 | 40 | 7 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 36 | 12,5 | ІІ | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
2 | Г-2 | 36 | 24 | І | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Іванюк Олеся Михайлівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | М-1 | 35 | 9 | ІІІ | Мікловші Юлія Іванівна | 06.06.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | П-2 | 35 | 8 | Пйонтик Богдан Іванович | 06.09.2007 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | П-1 | 35 | 30 | І | Попович Максим Денисович | 15.11.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 35 | 14 | ІІІ | Сокач Вікторія Іванович | 20.10.2006 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
24 | ||||||||
1 | Н-1 | 35 | 15 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 35 | 10 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 35 | 13 | ІІІ | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | Г-2 | 35 | 19 | ІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя | |
1 | С-1 | 26 | 10 | ІІІ | Сокач Вікторія Романівна | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
2 | П-2 | 26 | 7,5 | - | Попович Максим Денисович | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
3 | Ц-3 | 26 | 6 | - | Цугорка Дарина Василівна | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-1 | 50 | 40 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
2 | Н-2 | 50 | 27 | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
3 | М-3 | 50 | 25 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
4 | Б-4 | 50 | 20 | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
5 | П-5 | 50 | 17 | Пйонтик Іван Іванович | 23.05.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
24 | ||||||||
1 | Г-1 | 18 | 10 | ІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
2 | Д-2 | 18 | 5 | ІІІ | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
3 | М-3 | 18 | 2 | Гобокан Михайло Михайлович | 16.06.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
4 | П-4 | 18 | 1,5 | Пак Емеше Іванівна | 20.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
5 | К-5 | 18 | 1 | Калинич Олександр Олександрович | 18.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 110 | 61 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
2 | П-3 | 110 | 54 | ІІІ | Пйонтик Іван Іванович | 23.05.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
3 | С-2 | 110 | 49 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
4 | М-4 | 110 | 46 | Мікловші Дмитро Іванович | 02.12.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 130 | 95 | І | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
2 | Г-2 | 130 | 81 | ІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
3 | М-3 | 130 | 68 | ІІІ | Гобокан Михайло Михайлович | 16.06.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
4 | К-4 | 130 | 44 | Калинич Олександр Олександрович | 18.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна | |
5 | П-5 | 130 | 44 | Пак Емеше Іванівна | 20.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Біла Мар’яна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 40 | 14 | ІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
2 | Б-1 | 40 | 10 | ІІІ | Барнич Ганна Володимирівна | 27.02.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 50 | 31 | І | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
2 | Г-2 | 50 | 28 | ІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
3 | П-1 | 50 | 15 | ІІІ | Пак Емеше Іванівна | 20.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Н-1 | 40 | 18 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | С-2 | 40 | 16 | ІІІ | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | Д-1 | 40 | 38 | І | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
2 | Г-2 | 40 | 18 | ІІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Ребрик Наталія Василівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | К-1 | 25 | 13 | ІІ | Калинич Олександр Олександрович | 18.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
2 | Г-2 | 25 | 10 | ІІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
3 | Д-1 | 25 | 9 | Дудинець Максим Михайлович | 21.01.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Пилип Діана Ярославівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
1 | С-1 | 20 | 6 | Сімчера Романна Романівна | 03.03.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна | |
2 | Н-2 | 20 | 11,5 | ІІІ | Нестерук Андріана Андріївна | 04.08.2005 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
№ з/п | Шифр | Max к-ть балів | К-сть балів | Місце | Прізвище, ім’я, по батькові учня | Дата народження учня | Навчальний заклад | Прізвище, ім’я, по батькові учителя |
2 | Г-1 | 20 | 8 | ІІІ | Галько Дарина Андріївна | 19.11.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |
3 | П-2 | 20 | 7 | Пак Емеше Іванівна | 20.10.2004 | Нижньореметівська ЗОШ І-ІІ ст. | Митровці Ганна Іванівна |